Ljungmann Engros AS eies av det nederlandske selskapet Coram Group

Coram eier flere selskaper i Europa, bl.a. Tiger, Sealskin og Geesa. Felles for de fleste er at de har BAD som sitt spesialfelt.
Ljungmann Engros AS representerer disse selskapene i Norge, i tillegg til vårt eget varemerke Esbada. 

Våre produkter utmerker seg gjennom en vellykket blanding av funksjonalitet og trendsettende design. Design gjør en klar forskjell og betyr ikke bare utseende, men også at funksjon og innhold skal være i perfekt balanse og harmoni. Bare gjennom å investere i design, investerer vi i fremtiden.

 


Våre forhandlere:

 

 

Til daglig er 9 selgere på veien for å betjene våre forhandlere og kunder over det ganske land 

   

ROMERIKE / KOLBOTN / SKI
Jan Petter Stenbro / JanPetter@ljungmann.no  / Mobil: 975 07 672


OSLO, ASKER og BÆRUM - VVS og FLIS
BUSKERUD - alle kunder
Kathrine G. Mughal / kathrine@ljungmann.no / Mobil: 970 91 527

OSLO, ASKER og BÆRUM - BYGGEVARE
VESTFOLD og TELEMARK - alle kunder
  
Harald Skaug / harald@ljungmann.no / Mobil: 977 38 171

 

 

AKERSHUS / HEDMARK / OPPLAND / ØSTFOLD
Magne Valestrand / magne@ljungmann.no / Mobil: 952 04 247


AUST og VEST AGDER / ROGALAND
Kjetil Morken / kjetil@ljungmann.no / Mobil: 901 93 491


HORDALAND
Sven Inge Hellesø / sihco@online.no / Mobil: 922 42 447


MØRE og ROMSDAL / SOGN og FJORDANE
Thorleif Slettedal / t_slettedal@mimer.no / Mobil: 901 34 670


NORD- og SØR-TRØNDELAG
Øystein Hurlen / hurla@online.no / Mobil: 901 48 278


FINNMARK / TROMS / NORDLAND
Geir Jegervatn / geir@ljungmann.no / Mobil: 918 79 217

   

 

Ljungmann Engros AS, Industriveien 19, 1481 Hagan
Tlf: 670 67 470 | 
Foretaksnr: 971 594 683 | ordrekontor@ljungmann.no


Sentralbord - Tlf: 670 67 470 
Ordrekontor: Karin Nebbenes / karin@ljungmann.no / Tlf.: 414 23 552


Daglig leder: Jan Ove Bakke / jan.ove@ljungmann.no / Tlf.: 901 21 294


Økonomisjef: Mona Waal Karlsen / mona@ljungmann.no / Tlf.: 977 45 350


Salg-/Markedssjef: Henning Sveen / henning@ljungmann.no / Tlf.: 901 26 189

Salg-/Markedskoordinator: Marianne Svendsrud / marianne@ljungmann.no / Tlf.: 400 67 103

KAM - Kjedekoordinator:
VVS/Flis - Kathrine Gulli Mughal / kathrine@ljungmann.no / Tlf.: 970 91 527
Byggevare/DIY: Harald Skaug / harald@ljungmann.no / Tlf.: 977 38 171


Lagersjef: Tage Aaseth / tage@ljungmann.no / Tlf.: 452 21 327

Lagermedarbeidere: 
Vegar Nymoen Tlf.: 466 10 328 | Atle Svendsen Tlf.: 454 19 648 | Giovanni Ciccomartin Tlf.: 452 68 091